PEAK LinkedIn

Met wie bel ik?

Binnen Vinance kunt u te maken krijgen met verschillende afdelingen, zoals o.a.
• bedrijfsverzekeringen,
• particulieren verzekeringen,
• afdeling schadeverwerking,
• hypotheekafdeling
• verwerking van uw administratie.

In onderstaand overzicht hebben wij een indeling gemaakt zodat u eenvoudig en snel kunt zien
welke collega u kunt bellen of mailen.




Onze adviseur vertelt u graag meer


Zakelijke verzekeringen (MKB)


Peter Heerings, Directeur - adviseur
Judith Hooijen, Buitendienst adviseur
Femke van de Wouw, Binnendienst
Kim Claassen, Binnendienst 



Particuliere verzekeringen


Jaap Bekker, Kantoormanager
Els van Valen, Binnendienst
Kim Claassen, Binnendienst 
Femke van de Wouw, Binnendienst



Hypotheek en Consumptief krediet

Albert van de Ven, Directeur - adviseur
Christa van Donkelaar, Binnendienst



Pensioen en Financiële planning


 

040- 230 76 66


06 - 513 62 395
06 - 510 30 081




  

040 - 230 76 66







  

040 - 230 76 66

06 - 547 2 56 36



  

040 - 230 76 66


 

info@vinance.nl


pheerings@vinance.nl

jhooijen@vinance.nl
fvdwouw@vinance.nl
kclaassen@vinance.nl



verzekering@vinance.nl

jbekker@vinance.nl

evvalen@vinance.nl
kclaassen@vinance.nl
fvdwouw@vinance.nl



hypotheek@vinance.nl

avdven@vinance.nl

cvdonkelaar@vinance.nl